Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

M&S Szczecin

Więcej niż tylko okna, drzwi i bramy.

Promocja wiosenna "UWOLNIJ SIĘ ...od kosztów".

PROMOCJA WIOSENNA MS!

Uwolnij się od kosztów WIOSNĄ!

 

1 zł za trzecią szybę

Podczas trwania promocji UWOLNIJ SIĘ dopłata za trzecią szybę (pakiety dwukomorowe) do okien ALU LOOK, Wood Look oraz FORMA Viso wynosi jedynie 1 zł. Atrakcyjne rabaty obejmują również wybór ciepłych ramek Chromatech.

 

29% zniżki na Patio HST

W ramach wiosennej promocji UWOLNIJ SIĘ drzwi podnoszono-przesuwne Patio HST 82 objęte są rabatem w wysokości 29%. Niższe ceny (aż o 36%) obowiązują także przy zakupie Patio HST 76. Wielkogabarytowe rozwiązania tarasowe pozwalają na bliższy kontakt ze światem zewnętrznym.

 

10% rabatu na najnowsze okna PVC

Rabatem w wysokości 10% objęte są najnowsze rozwiązania z systemu 76 mm. Zniżka przysługuje przy zakupie okien FORMA oraz okien FORMA Viso, w przypadku których skrzydło i rama są zlicowane od strony zewnętrznej.

 

Promocja na okna w systemie 82 mm

Wiosenna edycja promocji UWOLNIJ SIĘ dotyczy również okien MSline+, MS evolution [82], Wood Look, ALU LOOK, drzwi wejściowych i drzwi tarasowych w systemie 82mm. Wysokość rabatu wynosi do 10%.

 

Wentylacja z rabatem 25%

W przypadku zakupu nawiewnika higrosterowanego Aereco EMM707 klientom przysługuje zniżka w wysokości 25%. Nawietrzak dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

 

Postaw na biel – 22% rabatu na MSline

Atrakcyjne warunki proponujemy również osobom, które zdecydują się na zakup okien, Patio PSK lub drzwi tarasowych z linii MSline. Wymienione konstrukcje można nabyć ze zniżką w wysokości:

  • 22 % – przy zakupie białej stolarki,
  • 20 % – przy zakupie stolarki w kolorze.

 

Tańsze sterowanie roletami

Akcja promocyjna UWOLNIJ SIĘ to dobry moment na stworzenie inteligentnego domu. W tym celu warto skorzystać z atrakcyjnych cen dedykowanych central, umożliwiających sterowanie roletami przy użyciu telefonu. Rabaty obowiązują także w przypadku szerokiej gamy pilotów. Co więcej, w czasie obowiązywania promocji, opłata za odbiornik radiowy do silników roletowych Nice lub Simu Job Somfy wynosi zaledwie 1 zł.

 

Szczegółowe informacje na temat promocji UWOLNIJ SIĘ dostępne są w naszym salonie sprzedaży. Czas promocji ograniczony.

Newsy

Sterowanie radiowe do rolety za 1zł!

Dzięki promocji MS Szczecin wykonasz pierwszy krok w kierunku inteligentnego domu za symboliczną złotówkę!

Nie przegap okazji i skorzystaj z możliwości wyposażenia zamawianych rolet w zdalne sterowanie za 1zł netto!

Więcej…