Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

M&S Szczecin

Więcej niż tylko okna, drzwi i bramy.

piątek, 19 sierpień 2022 13:17

Jak wygląda czyszczenie i konserwacja drzwi wejściowych?

Written by
Rate this item
(0 votes)

Ręczne czyszczenie drzwi wejściowych nie jest prostym zadaniem, dlatego też warto postawić na sprawdzone środki czystości. Eleganckie i zadbane drzwi wejściowe są najlepszą wizytówką każdego domu, dlatego też tym bardziej warto zadbać o ich wygląd. Gwarancją jakości są drzwi Szczecin, dlatego warto wiedzieć jak o nie dbać.

Jak wygląda konserwacja drzwi wejściowych?

Jeżeli drzwi wejściowe pokryte są specjalnym laminatem, to należy je myć i konserwować dedykowanymi preparatami. Najbezpieczniejszym wyborem są sprawdzone środki do pielęgnacji tworzyw sztucznych. Warto skorzystać również z pomocy ściereczki z mikrofibry, dzięki której nie ma ryzyka porysowania delikatnych powierzchni. Uważać należy z kolei na preparaty chemiczne o dość agresywnym działaniu. Mowa tutaj przede wszystkim o preparatach na bazie rozpuszczalników i proszków. Dużym błędem jest także stosowanie szczotek o twardym włosiu.

Profesjonalna konserwacja drzwi wejściowych obejmuje również kompleksowe czyszczenie ościeżnic i okuć. Zaawansowana mechanika wymaga systematycznego usuwania zabrudzeń i oliwienia. Warto co jakiś czas sprawdzić stan śrub i spawów. Wbrew pozorom bardzo trudno jest zabezpieczyć elementy metalowe. Wszelkie elementy stalowe należy konserwować i czyścić przynajmniej raz na pół roku. W zadaniu tym pomogą specjalne preparaty przeznaczone właśnie do stali. Potrzebujesz pomocy? Chętnie doradzimy nie tylko w wyborze drzwi, ale również dobierzemy bramy garażowe Szczecin oraz stylowe okna Szczecin.

Read 154 times Last modified on piątek, 19 sierpień 2022 13:43

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Newsy

MS więcej niż OKNA laureatem konkursu TOP TEN okna 2017 za okna ALU LOOK oraz MSline+

Więcej…