Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Wyjątkowa okazja dla wszystkich zainteresowanych zakupem rolet!

Do każdej rolety wyposażonej w silnik Nice* mogą Państwo otrzymać moduł sterowania radiowego Cosmo 2-way w promocyjnej cenie 1zł netto za sztukę. To rozwiązanie w znacznym stopniu zwiększy komfort codziennego korzystania z rolet. Dzięki niemu pozbędą się Państwo uciążliwego obowiązku opuszczania i podnoszenia rolet za pomocą paska. Moduł sterowania radiowego umożliwia bowiem sterowanie roletą za pomocą włącznika umieszczonego w dogodnym dla Państwa miejscu, za pomocą pilota lub poprzez aplikację na smartfona czy też przez internet**. Pozwala też na tworzeniu grup rolet obsługiwanych za pomocą tylko jednego przycisku (np. zamknięcie wszystkich rolet na parterze).

Co warte podkreślenia komunikacja z pilotem i centralą jest dwustronna (Two Way) co oznacza, że na pilocie czy też swoim smartfonie mogą Państwo sprawdzić czy dana roleta jest otwarta czy też zamknięta nie mając jej w zasięgu wzroku.

System pozwala na podłączenie nie tylko rolet ale także żaluzji fasadowych, bram garażowych i wjazdowych a nawet sterowanie oświetleniem czy dowolnym urządzeniem podłączonym do zasilania 230V poprzez opcjonalny moduł C-SWP.

Uwaga! Ilość sterowników dostępna w ramach promocji jest ograniczona.

 

*Promocja dotyczy wyłącznie silników Nice z mechanicznymi krańcówkami.

**Wymagany zakup centralki COSMO GTW

Newsy

Firma MS więcej niż OKNA otrzymała wyróżnienie w rankingu Budowlana Marka Roku 2021 w kategorii okna elewacyjne. Tytuł przyznawany jest na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych.

Więcej…