Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Miło nam poinformować, że nasze okna MSline+ MD i ALU LOOK zostały wyróżnione w konkursie TOPTEN OKNA 2017. W klasyfikacji okien PVC na 301 branych pod uwagę, aż dwa nasze okna znalazły się na liście 10 najlepszych okien w Polsce!

Celem projektu TOPTEN jest promowanie w Europie najbardziej efektywnych energetycznie urządzeń z różnych kategorii, ich ocena opiera się na standardowych deklaracjach, obiektywnych testach i analizach opracowanych przez niezależne instytucje. Do konkursu mogli zatem stanąć tylko producenci, których zgłoszone produkty z kategorii stolarka okienna spełniały wysokie wymagania, poparte dokumentami potwierdzającymi ich parametry techniczne, wydanymi przez akredytowane laboratoria. Organizatorami czwartej edycji konkursu TOPTEN OKNA 2017 w Polsce były:

- Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju

- Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii

- Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska.

Idea TOPTEN powstała w 2000 roku. Konkurs zapoczątkowany został w Szwajcarii. W następnych latach zyskiwał popularność w kolejnych krajach europejskich, a od 2006 roku zagościł także w Polsce. Oprócz Polski odbywa się w Austrii, Belgii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Litwie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Portugalii, Rumunii, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech.

Gala wręczenia nagród odbyła się 31 maja w Warszawie.

W imieniu MS więcej niż OKNA wyróżnienia odebrał Pan Artur Głuszcz, Dyrektor ds. Produkcji.

Newsy

MS więcej niż OKNA stale rozbudowuje swój park maszynowy. Niedawno wprowadzono do użytku maszynę firmy FOREL do obróbki szkła.

Więcej…