Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Ranking Budowlana Marka Roku jest reprezentatywnym i ogólnopolskim badaniem ankietowym przeprowadzonym wśród kilku tysięcy firm wykonawczych. Badanie ma na celu poznanie opinii wykonawców na temat dostępnych na polskim rynku materiałów budowlanych. Od 2004 roku wyniku plebiscytu ogłasza ASM Centrum Badań i Analiz Rynku. W tym roku firma MS otrzymała wyróżnienie w kategorii okna elewacyjne. Nagroda przyznana została za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych. 10 czerwca odbyła się oficjalna gala, na której ogłoszono wyniki i wręczono nagrody. Wyróżnienie odebrał Piotr Nadolny, Dyrektor Handlowy MS więcej niż OKNA. Jesteśmy dumni z tego, że produkty, które dostarczamy zostały docenione. Dlatego pragniemy podziękować za każdy oddany głos na okna MS.

Newsy

Firma MS więcej niż OKNA wprowadziła jako standardowe wyposażenie do okien PCV MSline+, WoodLook+ i MSevolution82 nowy typ klamki z technologią Secustic.

Jest to klamka METZ, która produkowane jest przez firmę HOPPE i dostępna wyłącznie w sieci sprzedaży MS więcej niż OKNA!