Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

M&S Szczecin

Więcej niż tylko okna, drzwi i bramy.

Logo - TYTANOWEtermo PCV

UWAGA! Produkcja tego modelu okien została zakończona!!!

Okna TYTANOWEtermo PCV to produkt, który powstał jako odpowiedź na oczekiwania rynku i prezentuje lata doświadczeń firmy MS więcej niż OKNA w produkcji stolarki. Ta nietuzinkowa linia okien została zaprojektowana z myślą o Klientach, którzy mają najwyższe wymagania dotyczące strony estetycznej ale nie chcą rezygnować z energooszczędności. Nowe okna wyróżniają się zaokrąglonym również od wewnątrz kształtem profilu w połączeniu z doskonałymi parametrami termicznymi.

Okno tytanowe grafika

Okna produkowane są z zastosowaniem szerokiego profilu 5-komorowego - specjalnie skonstruowanego dla zapewnienia doskonałej izolacji termicznej. W skrzydłach i ramach okiennych w miejsce wzmocnień stalowych, zastosowano rewolucyjny system Wzmocnień Termicznych MS. Dzięki temu współczynnik przenikania ciepła ramy okiennej został obniżony do poziomu 1,0W/m 2K. W porównaniu z innymi oknami o profilu pięciokomorowym, w których zastosowano szybę 1,0 i wzmocnienia stalowe, parametry cieplne okien TYTANOWYCHtermo PCV są lepsze o 30%. Przekłada się to bezpośrednio na niższe rachunki za ogrzewanie.

Wzmocnienia Termiczne MS zapewniają również bardzo dobre własności statyczne i akustyczne (wyciszenie RW≥35dB). Zastosowanie we wkładach szybowych Ciepłej Ramki MS ogranicza efekt roszenia na krawędziach szyby i straty ciepła. Standardowe okucia z trzema antywłamaniowymi zaczepami ze stali w połączeniu z klamką zaopatrzoną w mechanizm zabezpieczający to najsolidniejszy pakiet rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo. Okna TYTANOWEtermo to okna najwyższej klasy dostępne w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Tytanowe Termo ze wzmocnieniem SteelPur

Zaokrąglona również od wewnątrz linia profilu wyznacza nowy trend w estetyce okien. To oryginalne rozwiązanie konstruktorów MS pozwoliło złagodzić kształt okna, nadając mu niepowtarzalny wygląd. Linia ta dostępna jest w bogatej gamie oklein imitujących fakturę drewna jak i w palecie jednorodnych barw. Okna TYTANOWEtermo spełnią oczekiwania najbardziej wymagających estetów.

Wzmocnienia Termiczne MS wykonane z kompozytów poliestrowo-szklanych połączonych ze stalą i pianą poliuretanową charakteryzują się bardzo wysoką izolacyjnością cieplną. Szyba SUPERtermo to pakiet trzech tafli szkła oddzielonych Ciepłą Ramką MS, w którym szyby zewnętrzne zostały pokryte powłokami niskoemisyjnymi, a przestrzeń międzyszybową wypełniono argonem. Dzięki tym rozwiązaniom zaoszczędzisz 35% energii cieplnej w stosunku do powszechnie stosowanych okien. Okna TYTANOWEtermo to ciepły dom i niskie rachunki za ogrzewanie.

Niski próg okna PCV

Okna TYTANOWEtermo wyposażone są w okucia, w których rygle utrudniające włamanie rozmieszczone są na całym obwodzie. Ponadto w każdym skrzydle umieszczone są trzy zaczepy przeciwwyważeniowe, stanowiące dodatkową ochronę. Uzupełnieniem tych rozwiązań jest klamka Hoppe Secustic z opatentowanym, samozabezpieczającym mechanizmem blokady. Klamka ta została specjalnie dostosowana do zaokrąglonej linii profilu.

Zaokrąglony kształt skrzdła.

Okna TYTANOWEtermo PCV są dostępne wyłącznie w sieci sprzedaży MS więcej niż OKNA.

Newsy

MS więcej niż OKNA zakupiła i uruchomiła nową linię do produkcji szyb zespolonych.

Więcej…