Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

M&S Szczecin

Więcej niż tylko okna, drzwi i bramy.

Firma MS Szczecin oferuje bramy garażowe w szerokim asortymencie - stosownie do potrzeb każdego klienta. Najtańszym rozwiązaniem są bramy uchylne polecane szczególnie do garaży nieogrzewanych. Cechuje je nieskomplikowana budowa, prostota obsługi, trwałość, niezawodność i wyjątkowe bezpieczeństwo.
Brama uchylna.

W przypadku większych wymagań co do szczelności i parametrów termicznych bramy a także w miejscach gdzie brama podczas otwierania nie może wysuwać się poza obrys garażu oferujemy bramy sekcyjne (segmentowe).

Bram sekcyjna górna model FlairBrama sekcyjna boczna.

Podstawa naszej oferty bram garażowych to produkty firmy Nice - producenta z wieloletnim doświadczeniem, należącego do ścisłej czołówki w dziedzinie automatyki na świecie.

Wszystkie bramy garażowe są oferowane przez nas także jako bramy automatyczne czyli standardowo wyposażone w napęd elektryczny i zdalne sterowanie. Taki zestaw jest znacznie tańszy niż osobno kupowana brama oraz automatyka a fabryczne dopasowanie automatu do bramy gwarantuje niezawodność zastosowanych rozwiązań.

Co ważne, standardowo wyposażamy nasze bramy w piloty wielokanałowe pozwalające na obsługę tym samym pilotem zarówno bramy garażowej jak i wjazdowej (z kompatybilnym napędem) a po zainstalowaniu dodatkowego odbiornika sterowanie dowolnym obwodem, np. bramy wjazdowej z automatyką dowolnej firmy czy też oświetleniem podjazdu.
 
Posiadamy statut Licencjonowanego Partnera firmy Nice, co pozwala nam na wydłużanie gwarancji na automaty tego producenta do 3 lat (warunki gwarancji dostępne na stronie www producenta) i jest dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług montażowych oraz serwisowych.

W naszej ofercie znajdą państwo także bramy garażowe, posesyjne i systemy ogrodzeniowe firmy WIŚNIOWSKI, bramy przemysłowe i garażowe firmy Novoferm i Hörmann. Na życzenie klienta możemy zastosować praktycznie dowolną automatykę firm Nice, Hörmann, Sommer, Came, FAC czy Wiśniowski. Oczywiście proponujemy państwu także profesjonalny montaż zakupionych bram oraz późniejszy serwis.

Newsy

MS więcej niż OKNA laureatem Diamentów Forbsa

Więcej…