Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

M&S Szczecin

Więcej niż tylko okna, drzwi i bramy.

Rolety kompaktowe

Rolety okienne zapewniają oszczędność ciepła, ochronę przed hałasem i zwiększenie bezpieczeństwa przed włamaniem. Oferowany przez MS system rolet kompaktowych (nadstawnych), składający się ze skrzynki montowanej bezpośrednio na okno, pozwala z powodzeniem dopasować wygląd rolet do designu architektury pod kątem wielkości skrzynki i kolorystyki renolitów (oklein).
 
Roleta nadstawna.Roleta BeClever w przekroju.
 
Dzięki zastosowaniu rewizji skrzynki od spodu możliwe są różne warianty jej zabudowy. Rolety mogą być stosowane w nowym budownictwie, jak i przy renowacji już istniejących obiektów. Istnieje możliwość zastosowania pancerzy z PVC lub aluminium. Komfort obsługi zapewnia zwijacz taśmy, korba lub napęd elektryczny. Rygle automatyczne i zasuwki ręczne (w opcji), utrudniające podniesienie pancerza rolety od zewnątrz, stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem.
 

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne przeznaczone są do montowania na murze lub we wnęce okiennej. Wykonane są na bazie materiałów aluminiowych, odpornych na działanie czynników atmosferycznych i korozję, dzięki czemu zapewniają trwałość na lata.

Roleta zewnętrzna aluminiowa.Przekrój rolety zewnętrznej.

Dla wymagających oferujemy rolety w skrzynkach półokrągłych a także zyskujące coraz większą popularność rolety do zabudowy podtynkowej (nazywane systemem Integro lub Intermo).

Roleta intermo (integro).Intermo - przekrój

W naszej ofercie znajdą Państwo także automatykę sterującą do rolet, która w połączeniu z silnikami elektrycznymi pozwala na grupowe zamykanie rolet czy też np. automatyczne zamykanie o określonej godzinie. Sterowanie może być zrealizowane przewodowo lub drogą radiową.

Sterowanie radiowe rolet.

Newsy

Sterowanie radiowe do rolety za 1zł!

Z uwagi na ogromne zainteresowanie klientów i spektakularny sukces poprzedniej edycji promocja powróciła!

Nie przegap okazji i skorzystaj z możliwości wyposażenia zamawianych rolet w sterowanie radiowe za symboliczną dopłatę 1zł netto!

Więcej…