Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

M&S Szczecin

Więcej niż tylko okna, drzwi i bramy.

Nawet najdoskonalszy produkt wymaga właściwej obsługi eksploatacyjnej a z biegiem czasu może potrzebować drobnej naprawy. W trosce o wieloletnie zadowolenie z dokonanych u nas zakupów  oferujemy serwis sprzedawanych wyrobów zarówno w okresie gwarancji jaki po jej upływie.

Nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji kiedy tylko pojawi się problem z funkcjonowaniem zakupionych okien, drzwi czy bram. Niezbędnych napraw dokonamy bezpośrednio w Państwa domu po uzgodnieniu dogodnego terminu.

W celu zapewnienia długotrwałej, bezawaryjnej pracy państwa stolarki oferujemy także usługi przeglądów serwisowych, podczas których wykonamy wymagane regulacje, smarowanie części ruchomych czy wymianę drobnych zużywających się elementów.

W prełni wyposażony samochód serwisowy MS.

Posiadany przez nas status Licencjonowanego Partnera firmy Nice uprawnia nas do wykonywania przeglądów kontrolnych i gwarancyjnych wyrobów tego producenta jak i wykonywania napraw w okresie gwarancji jak i po jego upływie.

Newsy

Firma MS więcej niż OKNA wprowadziła jako standardowe wyposażenie do okien PCV MSline, WoodLook i MSevolution nowy typ klamki z technologią Secustic.

Jest to klamka METZ, która produkowane jest przez firmę HOPPE i dostępna wyłącznie w sieci sprzedaży MS więcej niż OKNA!