Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

M&S Szczecin

Więcej niż tylko okna, drzwi i bramy.

Firma MS Szczecin posiada w sprzedaży szeroki asortyment drzwi zewnętrznych z różnych materiałów stosownie do potrzeb i preferencji klienta.

Czasem można usłyszeć opinię, że drzwi są wizytówką naszego domu. Jest w tym stwierdzeniu wiele prawdy bo przecież to jeden z pierwszych elementów domu, z którym obcuje nasz gość. Należy pamiętać jednak, że poza funkcją estetyczną drzwi muszą też zapewnić bezpieczeństwo naszego majątku zabezpieczając go przed łatwym wtargnięciem do wnętrza domu niepożądanych gości.

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi zewnętrzne w szerokim wyborze. Proponujemy zarówno imponujące naturalnym wyglądem drzwi drewniane  (sosnowe, dębowe, mahoniowe) jak i trwałe drzwi PVC lub aluminiowe a także stalowe drzwi wytłaczane.

Drzwi aluminiowe z panelami ozdobnymi

Szczególnie polecamy drzwi zewnętrzne firmy CAL wykonane z drewna sosnowego lub dębowego. Stosowana przy ich produkcji kolorystyka lakierów pozwala na wykonanie drzwi zbliżonych do najczęściej wybieranych kolorów oklein okien PCV.

Drzwi zewnętrzne drewniane

Na specjalne zamówienie wykonujemy także drzwi zewnętrzne na dowolny wymiar i wg projektów indywidualnych!

Drzwi CAL z dostawką boczną

Newsy

Firma MS więcej niż OKNA otrzymała wyróżnienie w rankingu Budowlana Marka Roku 2021 w kategorii okna elewacyjne. Tytuł przyznawany jest na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych.

Więcej…