Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Logotyp WoodLook

Okna WoodLook+ PCV to produkt łączący w sobie zalety okien PCV z estetyką okien drewnianych. Często marzeniem inwestorów jest posiadanie okien drewnianych jednak ich wysoka cena i konieczność częstej konserwacji "odstrasza" od ich zakupu. Technolodzy firmy MS znaleźli kompromisowe rozwiązanie. Innowacyjne łączenie ram wykonane w technologii zgrzewania HFL (od Holz Fenster Look czyli "o wyglądzie okien drewnianych") w połączeniu z szerokim wyborem oklein drewnopodobnych wiernie imituje okna drewniane. Okna WoodLook produkowane są na bazie niemieckich profili firmy Salamander.

Okna WoodLook PVC

Okna WoodLook+ w przeciwieństwie do tradycyjnych dla technologii PVC zgrzewów pod kątem 45º posiadają nowatorskie połączenia są „na prosto”: w skrzydle w pionie, a w ramie w poziomie. Dzięki temu okno w okleinie drewnopodobnej do złudzenia przypomina okno drewniane. Zadecydowało to o ogromnej popularności okien HFL na zachodzie Europy, głównie w Holandii.

Zgrzew okna WoodLookKolorowa ramka międzyszybowa.

Okna WoodLook można wyposażyć w pakiety trzyszybowe o współczynniku przenikania ciepła na poziomie U=0,5W/m2K oraz kolorowe ramki dystansowe Chromatech Ultra i uzyskać nie tylko wspaniały efekt estetyczny ale również doskonałe parametry termiczne okna.

Uw okien WoodLook

W zależności od sposobu montażu okna HFL mogą posiadać klasycznie wyfrezowane otwory odwadniające w dolnej ramie lub niewidoczne z zewnątrz odwodnienia od spodu ramy.

Opcja to niski próg w drzwiach balkonowych.

Nasze okna PCV WoodLook+ wyposażone są standardowo w nową klamkę Hoppe Metz Secustic.

Newsy

Sterowanie radiowe do rolety za 1zł!

Dzięki promocji MS Szczecin wykonasz pierwszy krok w kierunku inteligentnego domu za symboliczną złotówkę!

Nie przegap okazji i skorzystaj z możliwości wyposażenia zamawianych rolet w zdalne sterowanie za 1zł netto!

Więcej…