Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

M&S Szczecin

Więcej niż tylko okna, drzwi i bramy.

Firma MS Szczecin oferuje swoje usługi od 1999r. Od początku ściśle współpracujemy z czołowym polskim producentem okien PVC, okien drewnianych, konstrukcji aluminiowych oraz wyrobów z kamienia: M&S Pomorską Fabryką Okien ze Słupska działającą pod marką "MS więcej niż OKNA". Nasza wieloletnia, ścisła kooperacja zaowocowała nadaniem nam tytułu Autoryzowanego Partnera Handlowego tej firmy.

Przez szereg lat obsłużyliśmy tysiące klientów indywidualnych a także wiele inwestycji komercyjnych na terenie całej Polski. Realizujemy również zlecenia poza terytorium naszego kraju. Dostarczaliśmy i montowaliśmy nasze produkty na terenie Niemiec, Szwecji, Danii, Belgii, Holandii, Norwegii a także Wielkiej Brytanii.
 
Widok budynku, w którym znajduje się nasz salon handlowy.Szyldy reklamowe.WejścieWewnątrz
 
Priorytetem w naszych działaniach jest zadowolenie klienta i pełna, kompleksowa realizacja jego potrzeb. Stawiamy na profesjonalną obsługę i sprawdzone, najwyższej jakości wyroby najlepszych producentów. Stąd poza wyrobami Pomorskiej Fabryki Okien wprowadziliśmy do sprzedaży uzupełniającą ofertę w postaci bram garażowych, elementów osłonowych, markiz oraz drzwi drewnianych i stalowych.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalny i zgodny z zaleceniami producentów montaż zakupionych produktów. Gwarantujemy bezpieczny transport za pomocą specjalnie przystosowanych do transportu stolarki samochodów dostawczych i ciężarowych.
 
Nasi pracownicy stale podnoszą swoje umiejętności poprzez cykliczne uczestnictwo w szkoleniach teoretycznych i praktycznych organizowanych przez dostawców, z którymi współpracujemy.

Warto mieć też na uwadze fakt, iż usługi budowlane i remontowe wykonywane w budynkach objętych społecznym programem mieszkaniowym opodatkowane są preferencyjną stawką VAT w wysokości 8% (wraz z użytymi przez wykonawcę materiałami) a nie podstawową 23%. Zamawiając u nas stolarkę wraz z jej montażem oszczędzają Państwo przy okazji także pieniądze.

Newsy

MS więcej niż OKNA laureatem konkursu TOP TEN okna 2017 za okna ALU LOOK oraz MSline+

Więcej…