Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Firma MS Szczecin oferuje swoje usługi od 1999r. Od początku ściśle współpracujemy z czołowym polskim producentem okien PVC, okien drewnianych i konstrukcji aluminiowych MS więcej niż OKNA (dawniej M&S Pomorska Fabryka Okien) ze Słupska. Nasza wieloletnia, ścisła kooperacja zaowocowała nadaniem nam tytułu Autoryzowanego Partnera Handlowego tej firmy.

Przez szereg lat obsłużyliśmy tysiące klientów indywidualnych a także wiele inwestycji komercyjnych na terenie całej Polski. Realizujemy również zlecenia poza terytorium naszego kraju. Dostarczaliśmy i montowaliśmy nasze produkty na terenie Niemiec, Szwecji, Danii, Belgii, Holandii, Norwegii a także Wielkiej Brytanii.
 
Widok z ulicy na nasz salon handlowy.Zapraszamy do środka!
 
Priorytetem w naszych działaniach jest zadowolenie klienta i pełna, kompleksowa realizacja jego potrzeb. Stawiamy na profesjonalną obsługę i sprawdzone, najwyższej jakości wyroby najlepszych producentów. Stąd poza wyrobami MS wprowadziliśmy do sprzedaży uzupełniającą ofertę w postaci bram garażowych, elementów osłonowych, markiz oraz drzwi drewnianych i stalowych.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalny i zgodny z zaleceniami producentów montaż zakupionych produktów. Gwarantujemy bezpieczny transport za pomocą specjalnie przystosowanych do transportu stolarki samochodów dostawczych i ciężarowych.
 
Nasi pracownicy stale podnoszą swoje umiejętności poprzez cykliczne uczestnictwo w szkoleniach teoretycznych i praktycznych organizowanych przez dostawców, z którymi współpracujemy.

Warto mieć też na uwadze fakt, iż usługi budowlane i remontowe wykonywane w budynkach objętych społecznym programem mieszkaniowym opodatkowane są preferencyjną stawką VAT w wysokości 8% (wraz z użytymi przez wykonawcę materiałami) a nie podstawową 23%. Zamawiając u nas stolarkę wraz z jej montażem oszczędzają Państwo przy okazji także pieniądze.

Po prawie 24 latach funkcjonowania salonu pod adresem Gdańska 16b przeprowadziliśmy się do nowego obiektu przy ulicy Hangarowej 7.

Newsy

Z dumą informujemy, że okna MS evolution [pasywne] zajęło czołową pozycję w rankingi najlepszych okien energooszczędnych!

Jest to kolejne wyróżnienie świadczące o najwyższej jakości i zaawansowanych rozwiązaniach w okna firmy MS.

Więcej…