Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

M&S Szczecin

Więcej niż tylko okna, drzwi i bramy.

Produkty wchodzące w skład pakietu "Poznaj magię kamienia" to szeroki wybór kamieni naturalnych oraz konglomeratów, które dzięki swej elegancji i różnorodności, pozwalają budować prestiż i podkreślać walory estetyczne naszych domów, firm czy też obiektów sakralnych.

Posadzka z płytek granitowych.Elewacja budynku.Schody

Naturalne piękno kamienia, jego trwałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych sprawiają, że należy on do najbardziej cenionych materiałów wykończeniowych. Zastosowanie kamieni naturalnych podnosi standard wykończenia i nadaje pomieszczeniu prestiż.

KominekParamet marmurowyGranitowy blat kuchenny

Dokonaliśmy selekcji kamieni zależnie od ich przeznaczenia i otoczenia, w którym mają się one znajdować. Dzięki temu mają Państwo gwarancję odpowiedniego doboru cech i parametrów wytrzymałościowych. Pełna oferta MS umożliwia wybór odpowiedniego kamienia spośród wyjątkowej gamy barw i struktur, obejmujących ponad 300 rodzajów granitów, trawertynów, marmurów, piaskowców i konglomeratów.

BlatBlat granitowy w otworem na zlewParapet wewnętrzny

W naszym salonie mogą państwo zobaczyć szeroki wybór proponowanych przez MS marmurów, granitów, trawertynów i konglomeratów. Posiadamy także bardzo interesującą propozycję parapetów z najpopularniejszych kamieni w bardzo korzystnych cenach.

Nasza oferta to parapety wewnętrzne i zewnętrzne ale również blaty kuchenne, okładziny schodów, płytki czy obudowy kominków. Specjalistyczne maszyny firmy MS potrafią wyczarować z kamienia praktycznie dowolne kształty.

Newsy

Po odbyciu wymaganych szkoleń, które zakończyły się egzaminem nasza firma otrzymała licencję firmy NICE o numerze 2743/01/2016.

Tylko licencjonowani sprzedawcy NICE mają możliwość udzielania aż 3 letniej gwarancji na automatykę NICE.