Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

M&S Szczecin

Więcej niż tylko okna, drzwi i bramy.

Drzwi doorsy
Drzwi zewnętrzne firmy Doorsy (dawniej DOOR-SYSTEM) charakteryzują się nowoczesną budową oraz interesującym wzornictwem. Wszystkie modele drzwi wykonane są z drewna sosnowego klejonego 5-cio warstwowo, co zapobiega wypaczaniu się skrzydła oraz obłogowane są naturalnym fornirem dębowym. Warstwę izolującą termicznie stanowi dębowa płyta warstwowa wypełniona pianką poliuretanową.

Drzwi w podstawowym wykonaniu mają grubość 63mm co gwarantuje doskonałe parametry izolacyjne i dużą wytrzymałość mechaniczną. Opcjonalnie (za niewielką dopłatą) Doorsy wykonywane są w grubości 70mm. W tym wykonaniu w standardzie otrzymują Państwo wręg antywłamaniowy, który znacznie podnosi odporność drzwi na wyważenie.

Przekrój drzwi 63mmPrzekrój drzwi 70mm

Nowością w ofercie Doors'ów są drzwi TermoPlus+ o grubości skrzydła aż 90mm!

Drzwi pełne 90mmDrzwi przeszklone 90mm

Drzwi zewnętrzne Doorsy zostały przebadane w Laboratorium Techniki Budowlanej na przenikalność cieplną zgodnie z normą PN-EN ISO 10077-1:2007 i PN-EN ISO 10077-2:2005. Współczynnik przenikania ciepła dla drzwi 90mm osiąga parametry wymagane dla drzwi w standardzie pasywnym!

Świadectwo nadań drzwi

Drzwi mogą zostać wyposażone w szeroki wybór klamek i pochwytów.

Newsy

Firma MS więcej niż OKNA wprowadziła jako standardowe wyposażenie do okien PCV MSline, WoodLook i MSevolution nowy typ klamki z technologią Secustic.

Jest to klamka METZ, która produkowane jest przez firmę HOPPE i dostępna wyłącznie w sieci sprzedaży MS więcej niż OKNA!