Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Aluminiowe drzwi panelowe to propozycja dla wszystkich ceniących nowoczesny design, bezpieczeństwo i doskonałe parametry cieplne w połączeniu z przystępną ceną.

Wykonane w całości z aluminium, gwarantują wytrzymałość i sztywność konstrukcji przy niewielkiej szerokości profili.


Tanie drzwi aluminowe.
Drzwi zbudowane są w oparciu o system profili aluminiowych Ponzio PE68 HI. Zastosowane skrzydło drzwiowe jest hybrydowym połączeniem systemu jednostronnej i dwustronnej nakładki. Skrzydło jest widoczne jedynie od strony wewnętrznej, a od zewnątrz ukryte pod specjalnym panelem.
Panel ozdobny AL PRACTIC 68 dostępny jest w czterech kolorach i w pięciu atrakcyjnych wzorach z geometrycznymi przeszkleniami - wkłady 3-szybowe z ciepłą ramką Chromatech ULTRA w kolorze czarnym i zewnętrzna szybą bezpieczną.


Panel zbudowany jest w oparciu o zewnętrzną blachę aluminiową 3mm, twardą pianę poliestrową zapewniającą wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną, warstwę gumowej przepony oraz wewnętrzną blachę aluminiową 2mm. Jego całkowita grubość to 65 mm.

Drzwi standardowo posiadaną zawiasy skrzydełkowe, zasuwnicę 3-punktową, anodowany próg oraz klamkę ze stali nierdzewnej.

Drzwi Al Practic mogą zostać rozbudowane o naświetla boczne i górne co pozwala zabudować duże, niestandardowe otwory drzwiowe.

 

Newsy

M&S więcej niż OKNA uzyskała zaszczytny tytuł Gezela Biznesu za rok 2019!

Więcej…