Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

M&S Szczecin

Więcej niż tylko okna, drzwi i bramy.

Montaż z użyciem mini żurawia.Sam zakup stolarki to dopiero połowa sukcesu. Dlatego naszą bogatą ofertę najwyższej jakości produktów uzupełniają profesjonalne usługi montażowe. Zlecając nam instalację zakupionych wyrobów mają Państwo pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z wymaganiami i zaleceniami producenta danego elementu i zapewniają sobie uzyskanie pełnych praw wynikających z umowy gwarancyjnej. Transport okienPrzejmujemy na siebie także pełną odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie pomiarów stolarki (umowa precyzuje kto odpowiada za poprawne dopasowane stolarki do otworów). Gwarantujemy bezpieczny transport na plac budowy z wykorzystaniem specjalnie przystosowanych samochodów ciężarowych i dostawczych.

Mamy własne grupy montażowe złożone z ludzi pracujących w tej branży od kilkunastu lat. Nasi monterzy stale weryfikują i podnoszą swoje umiejętności poprzez cykliczne uczestnictwo w szkoleniach teoretycznych i praktycznych organizowanych przez producentów stolarki, z którymi współpracujemy. Posiadamy status Autoryzowanego Partnera Handlowego (APH) firmy M&S więcej niż Okna, Licencjonowanego Partnera firmy Nice. Nadanie naszej firmie, po przejściu rygorystycznych procesów weryfikacyjnych tych tytułów świadczy o wysokiej jakości naszych usług i profesjonalizmie działania.
Montaż bramy przemysłowej.Montaz okien.Montaz okien aluminiowych
Posiadamy duże doświadczenie w montażu warstwowym okien czyli tzw. "ciepłym montażu" (stosujemy materiały Illbruck, Soudal oraz GreenteQ). Wielokrotnie montowaliśmy także stolarkę w warstwie ocieplenia (okna wysunięte poza lico ściany) - zarówno w ścianach dwuwarstwowych jak i trzywarstwowych - także przy ścianie osłonowej z cegły klinkierowej. Stosujemy rozwiązania firmy SFS Intec czyli system JB-D we wszystkich dostępnych wersjach oraz konsole Fentech/Knelsen a nasi montażyści przeszli odpowiednie szkolenia teoretyczne i praktyczne na temat stosowania tych systemów. Na życzenie stosujemy także system Illbruck MOVO lub podobne, alternatywne rozwiązania innych dostawców. Wielokrotnie wykonywaliśmy również montaże okien z użyciem tzw. "ciepłych parapetów", które minimalizują mostek termiczny w progu okna.
Konsola boczna SFS JB-DTaśma paroszczelnaMontaż w warstwie ocieplenia
Nie boimy się wyzwań. Po ustaleniu warunków wykonujemy praca poza granicami naszego kraju organizując dla klienta także specjalistyczny transport.
Okna na palecie jednorazowej.Dostawa stolarki.Na budowiej czasem konieczne jest użycie dźwigu do rozładunku ciężkch drzwi.

Newsy

Po odbyciu wymaganych szkoleń, które zakończyły się egzaminem nasza firma otrzymała licencję firmy NICE o numerze 2743/01/2016.

Tylko licencjonowani sprzedawcy NICE mają możliwość udzielania aż 3 letniej gwarancji na automatykę NICE.