Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

M&S Szczecin

Więcej niż tylko okna, drzwi i bramy.

Grupa MS więcej niż OKNA to najbardziej znany producent okien energooszczędnych (a także okien pasywnych z certyfikatem ift Rosenheim) w Polsce od ponad 20 lat wyznaczający nowe kierunki w dziedzinie stolarki okiennej, którymi podąża za nami reszta branży.

Firma MS Szczecin jako Autoryzowany Partner Handlowy oferuje pełny asortyment produktów tej firmy. Nasze okna plastikowe umiejętnie łączą w sobie rozwiązania energooszczędne ze zwiększonym już w standardzie bezpieczeństwie naszych domów.

Posiadamy też produkty na każdą kieszeń ale bez konieczności rezygnacji z nowoczesnych rozwiązań (okna MSline).

Dla szukających bezkompromisowej jakości mamy rozwiązania wybiegające w przyszłość - są to okna MSevolution, w których zastosowano 6-komorowy system BluEvolution koncernu Salamander o niespotykanej głębokości zabudowy ("grubości") aż 92mm co przy zastosowaniu wzmocnień termicznych SteelPur i wkładów szybowych U=0,5W/m2K z ciepłymi ramkami międzyszybowymi CHROMATECH ultra czyni je doskonałym produktem do domów pasywnych (okna pozytywnie przeszły badania ift Rosenheim i otrzymały stosowny certyfikat).

Jako kompromisowy "złoty środek" proponujemy linię MSline+ oraz MS evolution [82], które oparte są na profilach Salamander klasy 82mm. Dla klientów o wyrafinowanych wymaganiach estetycznych proponujemy okna WoodLook+ czy też AluLook!

 Dom z oknapi PCV w okleinie orzech.

Firma MS Szczecin oferuje nie tylko okna prostokątne o dowolnych wymiarach. Dostarczamy także okna o kształtach niestandardowych: łukowe, trójkątne, trapezowe, okrągłe, o parametrach dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów, zaprojektowane i wykonane ściśle wg indywidualnego zamówienia potwierdzonego rysunkami i opisem.
Warto podkreślić, że MS więcej niż OKNA w standardowym wykonaniu stosuje wzmocnienia stalowe w łukowych i okrągłych oknach PCV!
Nasze systemy profili PCV pozwalają także na tworzenie konstrukcji przesuwnych w różnych wariantach (PSK jaki HST) i różnych schematach otwierania.

 Ciekawe okno trapezowe PCV. Okna łukowe PCV

Nasze okna PCV to gwarancja jakości i niezawodności, które dają ciepło, ciszę i bezpieczeństwo na lata. Osiągamy to dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów, zaawansowanych technologii produkcji, stale modernizowanemu parkowi maszynowemu, kontroli jakości oraz dbałości o najdrobniejszy element. Kilkanaście lat doświadczenia firmy MS Szczecin w sprzedaży i montażu okien pozwala świadczyć najwyższej jakości usługi.

Okna PCV grupy MS więcej niż OKNA objęte są gwarancją 5-cio letnią z możliwością jej wydłużenia nawet do 7 lat (pod warunkiem przeprowadzenia płatnych przeglądów po 3 i 5 latach).

Stosowane przez nas rozwiązania mają ugruntowaną pozycję na rynku i są polecane przez profesjonalistów (architekci, projektanci, prasa branżowa, portale internetowe) jako niezawodne i spełniające rygorystyczne normy oraz wymogi techniczne. Sprawdziły się także u tysięcy zadowolonych klientów.

Okna MSevolutionOkna MS evolution [82]OKNA WOODlook PCVOKNA tytanowe
OKNA MSlineOKNA MSlineOkna MSline+ PCV

Newsy

Po odbyciu wymaganych szkoleń, które zakończyły się egzaminem nasza firma otrzymała licencję firmy NICE o numerze 2743/01/2016.

Tylko licencjonowani sprzedawcy NICE mają możliwość udzielania aż 3 letniej gwarancji na automatykę NICE.