Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Okiennice aluminiowe - ochrona i ozdoba domu!

Okiennice aluminiowe na elewacji

Okiennice aluminiowe firmy MS zapewniają doskonałą ochronę przed zbyt mocnym nasłonecznieniem pomieszczeń, a ich zastosowanie nadaje elewacji charakterystycznego wyglądu.

Konstrukcja składa się z ramy wypełnionej skośnie ułożonymi lamelami lub panelami. Dzięki temu, że jej elementy są wykonane z aluminium są bardzo odporne na działanie warunków atmosferycznych i przez wiele lat nie wymagają żadnych prac renowacyjnych, co odróżnia je od konstrukcji zbudowanych z PCV bądź drewna. Profile ramowe są smukłe i lekkie, jednak charakteryzują się odpowiednią sztywnością, która pozwala na wykonywanie osłon zarówno na okna, jak i na drzwi tarasowe.

Okiennica aluminiowa.Okiennice aluminiowe MS to propozycja dla osób szukających rozwiązań praktycznych, a jednocześnie estetycznych. Można je kolorystycznie dopasować do elewacji lub do okien, można także zastosować je jako akcenty wyróżniające się na tle elewacji. Ze względu na szerokie możliwości, jakie daje technika wykonywania na aluminium powłok dekoracyjno-ochronnych okiennice MS nadają się doskonale do wykorzystania w różnych rodzajach budownictwa: w budynkach o tradycyjnej budowie bardzo dobrze wyglądać będą konstrukcje o fakturze drewnopodobnej, w nowoczesnych domach optymalne może okazać się kolorystyczne połączenie konstrukcji o stonowanych barwach, identycznych z oknami, szczególnie efektowne gdy stolarka okienna i drzwiowa jest wykonana z aluminium.

Dostępne w systemie zawiasy pozwalają na zastosowanie różnych rozwiązań pozycji zamkniętej okiennic: mogą one być wysunięte przed elewację, zlicowane z nią lub umieszczone głębiej we wnęce okiennej.

Okiennice MS to wyjątkowy efekt wizualny i skuteczna ochrona przeciwsłoneczna. Dostępne są wszystkie kolory palety RAL, ATEC oraz drewnopodobne ADEC.

Newsy

MS więcej niż OKNA laureatem konkursu TOP TEN okna 2017 za okna ALU LOOK oraz MSline+

Więcej…