Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W naszej ofercie znajdą Państwo okna, drzwi oraz systemy zabudowy z aluminium wykonane w systemach Aluprof. O wyborze aluminium decydują wszechstronne zalety, stawiające je w pierwszym rzędzie szlachetnych i trwałych materiałów konstrukcyjnych. Aluminium pozwala na kształtowanie dowolnych form, zapewnia prostą i czystą dla środowiska obróbkę.

Stosowane przez nas systemy profili aluminiowych zostały zaprojektowane według standardów europejskich i są dostosowane do szerokiej gamy akcesoriów oraz mechanizmów dodatkowych. Wykorzystujemy zależnie od potrzeb profile aluminiowe bez izolacji termicznej, tak zwane "zimne", jak również profile termicznie izolowane, tak zwane "ciepłe". Produkty z aluminium proponujemy głównie do obiektów użyteczności publicznej, gdzie największe znaczenie ma solidność konstrukcji.

Produkty z aluminium cechuje:
* dobra izolacja termiczna
* dobra izolacja akustyczna
* wysoka wytrzymałość mechaniczna
* wysoka estetyka i łatwość utrzymania w czystości
* sprawność funkcjonowania gwarantowana na lata (trwałość i solidność)

Systemy aluminiowe są niezastąpione przy wykonywaniu ogrodów zimowych, przeszklonych fasad budynków a także narażonych na intensywną eksploatację drzwi wejściowych (np. w budynkach użyteczności publicznej, sklepach, restauracjach, itp.). Niezaprzeczalną zaletą aluminium jest wyjątkowa odporność na czynniki atmosferyczne i wysoka wytrzymałość mechaniczna.
 
W systemach aluminiowych wykonujmy także niskoprogowe drzwi przesuwne HS nawet do wysokości 3m! Posiadamy w ofercie okna aluminiowe w standardach pasywnych, w których izolację termiczną wykonano z aerożelu.

Newsy

NOWOŚĆ! Teraz możesz kupić nowe bramy NICE o grubości 60mm! Czyli aż 50% więcej niż w innym bramach!

Kliknij po więcej informacji.