Top Ten 2014

Z dumą informujemy, że okna MS evolution [pasywne] zajęło czołową pozycję w rankingi najlepszych okien energooszczędnych!

Jest to kolejne wyróżnienie świadczące o najwyższej jakości i zaawansowanych rozwiązaniach w okna firmy MS.

Okno MS evolution [pasywne] zostało docenione w konkursie Top Ten Okna 2014 zorganizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju we współpracy z Dolnośląską Agencją Energii i Środowiska, z Dolnośląskim Parkiem Innowacji i Nauki oraz Dolnośląskim Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

Stolarka budowlana pełni wiele różnych funkcji i ma duży wpływ na jakość środowiska wewnętrznego w budynku oraz zużycie energii. Zużycie energii przez okna w budynku spełniającym aktualne wymagania stanowi od 15% do 25%  całkowitego zużycia energii. Wskazanie optymalnej, efektywnej energetycznie stolarki stanowi dużą trudność nawet dla specjalistów. W zakresie efektywności energetycznej można wskazać nawet 8 parametrów mających bezpośredni wpływ na efektywność energetyczną wyrobu. Konkurs TOP TEN Okna ma pomóc inwestorom, projektantom, audytorom energetycznym wybrać najlepszą dostępną na rynku polskim stolarkę budowlaną. Ocena wybieranych wyrobów opierała się na deklaracjach, obiektywnych testach i analizach opracowanych przez niezależne instytucje.

 Dyplom Top Ten okna 2014

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Ok