Wróć.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

M&S Szczecin

Więcej niż tylko okna, drzwi i bramy.

Nasz salon handlowy posiada tytuł "Rekomendowane Salony Okien i Drzwi "!

  

    Jest to wyróżnienie przyznawane wyłącznie salonom, które przede wszystkim stawiają na jakość oferowanych produktów i obsługi klienta, doświadczenie i rzetelność. Program rekomendacji skupia niewielkie grono najlepszych salonów stolarki w całej Polsce. Takie, które wyróżnia jakość, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm działania.

    Twórcy programu "Rekomendowane Salony" zauważyli i docenili 21 lat ciągłego rozwoju firmy MS Szczecin co zaowocowało przyznaniem certyfikatu.

    Warto wspomnieć, że w całym województwie zachodniopomorskim zaledwie trzy podmioty z naszej branży spełniły wymagania programu i otrzymały ten unikalny certyfikat. Znak Jakości Rekomendowane Salony Okien i Drzwi to bez wątpienia dowód na to, że wyróżnione salony spełniają określone wymogi i mogą się szczycić mianem najlepszych salonów w Polsce. Stanowią wzór dla innych firm. Jest to gwarancja na to, że po przekroczeniu progu danego salonu Klient wyjdzie z uśmiechem na twarzy i będzie miał pewność, że dokonał najlepszego wyboru.Kupuj od najlepszych! 

 

Newsy

MS więcej niż OKNA stale rozbudowuje swój park maszynowy. Niedawno wprowadzono do użytku maszynę firmy FOREL do obróbki szkła.

Więcej…